Dla skóry

dla skóry, dla cery, skóra, cera, uroda, zdrowie

Co robimy dla skóry? „Dla skóry” najczęściej kojarzy się z widokiem kobiety odwiedzającej drogerię w poszukiwaniu kremu do rąk czy balsamu do ciała.

Rzadziej w poszukiwaniu kosmetyków i środków czystości bez szkodliwych substancji, których nie sposób wymienić na jednym oddechu.

 

Dla skóry dla zdrowia.

 

Dbając o stan skóry troszczymy się o stan naszej naturalnej bariery ochronnej – swoją skórę.

Czy jednak myśląc, że o nią dbamy, dbamy o nią rzeczywiście?

Zależy to w równym stopniu od chęci i determinacji w utrzymaniu się w reżimie jak też od odpowiedniego doboru środków. Oczywiście kremów, balsamów, maseczek ale czy wyłącznie?

dla skóry, dla cery, skóra, cera, uroda, zdrowie

Oczywiście musimy sobie uświadomić, że zdrowe produkty to te, które pozwalając utrzymać skórę odpowiednio nawilżoną i natłuszczoną, nie zatykają porów ALE nie przemycają prze skórę składników toksycznych.

Mało! Czy nie zapominamy innych substancjach mających wpływ na zdrowie? Ich kontakt ze skórę niejednokrotnie zmusza nas do rekompensowania sobie efektów porządków domowych dobrym kremem do rąk.

A to co przedarło się przez skórę???

Jedynym gwarantem zdrowia dla skóry są produkty delikatne dla skóry i pozbawione toksycznych, agresywnych składników.

Dla skóry, dla śluzówki, dla oczu i gardła. Tymi wszystkimi miejscami absorbujemy szkodliwe substancje z otoczenia. Od nas jedynie zależy czym się otoczymy.

Wybierając produkty dla skóry, nie myślmy jedynie o skórze ale o całym organizmie.
Wszelkie wypryski, wysypki, zaczerwienienia są jedynie czerwoną lampką naszego organizmu, mówiącą nam, że coś robimy nie tak jak powinniśmy. Zmiany skórne, chrypka, zaczerwienione oczy czy kaszel mogą być oznaką bezpośrednią lub pośrednią, natychmiastową lub opóźnioną nieprawidłowych zachowań i nawyków.

W trosce o skórę. Bez toksyn. Bezpieczny dla dłoni.

HIpoalergiczne środki czystości dla alergików