Safe for Pets

Chemia – kiedy dla nas pachnie czysto, dla naszego  PSA czy KOTA może to oznaczać koszmar.

Sprzątanie odbywa się zazwyczaj przy użyciu jakiegoś środka chemicznego o przyjemnym zapachu i niesprecyzowanym składzie. Pachnie całkiem nieźle. Gospodarz lubi woń cytrusów. Ale nosi nos na wysokości ponad 1,5 m nad podłogą. I nie testuje smaku podłogi.

Najbardziej narażone na szkodliwe działanie tych związków są nasze psy, koty i inne zwierzaki.
Wybór Safe for Pets to dowód twojej troski.

Są najbliżej mytych powierzchni. Pies posiada około 200 -300 milionów receptorów węchowych. Człowiek około 5 milionów. W zależności od rasy psy czują zapachy około 1000 razy lepiej niż ludzie.

Koci węch jest wyjątkowo wrażliwy na związki chemiczne, szczególnie zawierające azot. Dzięki temu nie jedzą pokarmów rozkładających się lub fermentujących, które wydzielają związki chemiczne bogate w ten związek.

Używanie agresywnych środków chemicznych jest dla kotów jak i dla psów podobnie dojmującym uczuciem jak dla człowieka poruszanie się w gąszczu błyskających fleszy.

Dla psa czy dla kota chemia Safe for Pets oznacza, ni mniej ni więcej, tylko brak szoku. Skazane są na nasze decyzje. Jeżeli mamy możliwość skorzystania z produktów o minimalnej zawartości substancji zapachowych to TAK ZRÓBMY!

No to zapach mamy z głowy … i z nosa.

Co z problemem nieuchronnego kontaktu kociego czy psiego języka z używanymi w domu chemikaliami? Nie łudźmy się. To tak czy inaczej trafi na ich języki.

Toksyczne związki mogą i uczulają, szkodzą naszym psom i kotom w większym stopniu niż nam. Są znacznie bardziej bezbronne i nie są w stanie wyeliminować trucizn ze swojego otoczenia, dopóki nie zrobimy tego MY.

Są od nasz zależne w 100%.

Używaj produktów jakie wybrałby twój zwierzak!

parabeny

PAMIĘTAJ O ZWIERZAKACH !

Safe for Pets

  • bez zapachu,
  • bez trujących konserwantów,
  • bez barwników,
  • bez spieniaczy.

Bezpieczne dla zwierząt, dla kota, dla psa. Safe for Pets
Przyjazne zwierzętom. 

HIpoalergiczne środki czystości dla alergików